TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Dział Informatyzacji

Systemy pamięci masowych (sieciowe udziały dyskowe)

Informatyzacja Uczelni utrzymuje serwery NAS na potrzeby Administracji Uczelni i innych jednostek Politechniki Wrocławskiej. Udziały są lokowane na serwerze skryba.pwr.wroc.pl lub pod inną dedykowaną nazwą. Dane zapisane na udziale sieciowym są zabezpieczone mechanizmem wersjonowania (dostępem do poprzednich wersji) oraz poprzez system kopii bezpieczeństwa.

Chcąc założyć nowy udział sieciowy należy złożyć odpowiedni wniosek (załączniki poniżej) i dostarczyć do Zespołu ds. Logistyki Informatyzacji Uczelni. Wszelkie pytania i problemy można zgłaszać na adres nas@pwr.edu.pl

Załączniki:
Podanie o udział sieciowy